Last minute zájezdy Letenky Francie další země

Paříž – eurovíkendy v místech, kudy kráčela historie

Nemáte kvůli svým pracovním povinnostem možnost vyjet si na delší dovolenou, a přitom byste rádi poznávali kulturní a historická evropská centra? Cestovní kancelář Neckermann, která nabízí nejlépe rozvinuté průvodcovské služby Thomas Cook Service, se postará, aby tyto dvě věci nebyly neslučitelné a žádné vaše přání nesplnitelné. Chcete poznat romantická zákoutí, rušné vinárny na Montmartru, kde našel inspiraci nejeden umělec, a přitom potkávat hlavní historické památky na každém kroku? Pak jsou tu pro vás letecké eurovíkendy v Paříži.

Obraťte se na nás a zajistíme vám nejen letenky, ale i cestu z letiště do hotelu a celý servis.

Jestli byste rádi prožili sami kus dobrodružství z historických románů, ukáží vám eurovíkendy Paříž, jak ji skutečně neznáte. Můžete se na Paříž podívat z výšky zvonice chrámu Notre Dame, nebo si ji prohlédnout z míst, kde se odehrála nejedna revoluce, a z ulic, kde stávaly barikády. Otevřou se vám šlechtická sídla i zapadlá místa mušketýrských soubojů.

Vyražte na eurovíkend – Paříž, která pulzuje kulturním a módním životem, vám bude i s celou svou romantickou historií ležet u nohou!

Eurovíkend Londýn nebo Řím - poznávejte život v Evropě!

Dáváte spíše přednost teplu jižních států? Můžete si zvolit na eurovíkend Řím, kde je velká část antiky jako na dlani. Jestli vás pak neláká Řím a chcete poznat zemi, kde je historie díky vládnoucí dynastii stále tak trochu živá, pak je pro vaše eurovíkendy Londýn to pravé. Jistě oceníte výhodné podmínky a slevy, především za včasnou rezervaci.

Prožijte svou krátkou dovolenou naplno s eurovíkendy v Londýně, Římě nebo Paříži!

Nebo se vám mezi Francouzi zalíbilo a současně byste se přece chtěli podívat k moři? Pak vám můžeme vedle leteckých zájezdů jen doporučit Azurové pobřeží nebo Korsiku, které má Neckermann CK v nabídce Autem Evropou.